Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat ZSOiS
sekretariat@zsois.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Dima Mistrzem Polski

Dima Mistrzem Polski

Uczeń naszej szkoły zdobył 17.03.2018 podwójne Mistrzostwo Polski w Rock n Rollu Akrobatycznym.  

 W kategorii junior  Dmytro Morozov- Natalia Krakowiak zajęli 1 miejsce w parach oraz formacji.  Zawody odbyły się w Szarowie koło Krakowa, a uczestniczyło w nich ponad 300 zawodników w dziewięciu kategoriach mistrzowskich.

Zwycięstwo Dimy i Natalki to była  największa niespodzianka zawodów,  ponieważ nasza para rywalizowała z parami startującymi i odnoszącymi sukcesy w Pucharach Świata.  Wspólnie jako para trenują dopiero od roku, ponieważ Dima przeniósł się  do nas z Wrocławia i od tego czasu jest uczniem naszego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze. Natalia , partnerka Dimy  jest uczennicą z Zespołu Edukacyjnego nr 4 w Zielonej Górze.

Rywalizując w formacji junior Dima wraz z całą grupą   zajęli  1 miejsce kwalifikując się na Mistrzostwa Świata w Graz w Austrii.

Za miesiąc Dima i Natalka będą brali udział w Pucharze Świata w Krakowie.

 


Facebook