Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat ZSOiS
sekretariat@zsois.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

GALA REGIONALNA 16 EDYCJI SZKOLNEJ INTERNETOWEJ GRY GIEŁDOWEJ

GALA REGIONALNA 16 EDYCJI SZKOLNEJ INTERNETOWEJ GRY GIEŁDOWEJ

Zakończyła się XVI edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej (SIGG), organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Współorganizatorem jest Fundacja GPW, a partnerem strategicznym – Fundacja im. Lesława A. Pagi.

15 maja 2018 r. uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyli w Gali Regionalnej będącej podsumowaniem  16 edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.

VII Liceum Ogólnokształcące reprezentowało w SIGG 119 uczniów w 39 zespołach pod opieką nauczyciela Podstaw Przedsiębiorczości Andrzeja Pawłowskiego.

Zwycięzcami 16 edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej został zespół GRONKOWCE z XXIV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie. 

15 maja 2018 roku o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze odbyło się podsumowanie SIGG16 w województwie lubuskim na Wojewódzkiej Gali Regionalnej zainspirowanej przez Koordynatorów Regionalnych Helenę Ewert – Fechner i Andrzeja Pawłowskiego.

Na Galę Regionalną zostali zaproszeni:

Uczniowie – członkowie najlepszych zespołów w SIGG16 w województwie lubuskim

ich Opiekunowie i Dyrektorzy Szkół, do których chodzą zaproszeni uczniowie.

Naszą szkołę reprezentowało 21 uczniów i uczennic będącymi laureatami wojewódzkimi SIGG 16.

Swoją obecnością uroczystość uświetniła Pani Dyrektor ZSOiS dr Beata Joksz – Skibińska oraz Pani Dyrektor ZSE Barbara Bogacz – Szczepańska.

Nasi uczniowie i uczennice wyróżnieni na Gali Regionalnej:

Zespół 1c_4

  • Julia Straszkiewicz – 1c
  • Oliwia Markuc – 1c
  •  Olimpia Książek – 1c
  •  Daria Grycz – 1c

Zespół1d_5

  • Nile Tufft – 1d
  • Dawid Filipiak – 1d

Zespół 1b_8

  • Natalia Antoszczak – 1b
  •  Klaudia Pilimon – 1b
  •  Nicole Janowska – 1b
  • Roksana Jędraszak – 1b

Zespół 1c_5

  • Martin Szymański – 1c
  • Mikołaj Simiński – 1c
  • Łukasz Szpakowski – 1c
  • Miłosz Góreńczyk – 1c

Zespół 1e_3

  • Kamil Ograbek – 1e
  • Jan Zioła – 1e
  • Kacper Lechowicz – 1e
  • Mariusz Piechocki – 1e

Zespół 1d_4

  • Eryk Guścin – 1d
  • Dawid Gotszling – 1d
  • Mikołaj Jasionowski – 1d

Laureaci otrzymali dyplomy z rąk Pani Dyrektor a także niewielkie upominki od organizatorów SIGG 16 – Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Top
Facebook