Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat ZSOiS
sekretariat@zsois.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Nauka z domu – materiały dla klasy

Od dnia 25.03. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych pracują wg planu lekcji proponowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (ewentualne modyfikacje w zakresie treści, nauczyciele będą przekazywać dotąd przyjętym sposobem komunikacji: e-dziennik, poczta elektroniczna, inne komunikatory). W zakładce „nauka w domu” pojawią się przedmioty, które nie są ujęte w planie ministerstwa oraz te które klasa realizowała w II półroczu np. plastyka, muzyka.
Link poniżej.

https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje

 

Klasy 1SP VII LO (po szkole podstawowej)

Materiały udostępnione przez nauczycieli. Przed pobraniem materiału proszę zweryfikować na planie nazwisko nauczyciela z którym grupa dotyczas miała zajęcia

Z uwagi na dużą ilość przesyłanych materiałów, są one opublikowane z opóźnieniem. Zachęcamy bezpośrednio do kontaktu z nauczycielem przez e-dziennik.

Materiały oznaczone symbolem są to materiały dostepne / zaktualizowane w ciagu 24 godzin.

edukacja dla bezpieczeństwa

Nauczyciel: Marek Toporowicz
Dotyczy klas: 1ALO, 1BLO, 1CLO, 1DLO, 1ASPLO, 1BSPLO, 1CSPLO, 1DSPLO
Identyfikator treści: 745

Kto chce otrzymac dobre stopnie z EDB niech zrobi notatke z lekcji
realizowanej razem ze stroną MEN
i przesle mi fotografie SWOJEGO zeszytu na martop@poczta.onet.pl
Prosze nie zpominac o swoim z nazwisku i klasie.
Toporowicz

wychowanie fizyczne

Nauczyciel: Agnieszka Melańczuk-Oleszak
Dotyczy klas: 1CSPLO, 3BLO
Identyfikator treści: 342

Drodzy uczniowie i zawodnicy podczas kwarantanny musimy przebywać w domach, ale całkowita bierność, brak ruchu i stres może niekorzystnie wpłynąć na waszą sprawność fizyczną i psychiczną. Mimo obowiązków związanych z odrabianiem lekcji przekazywanych przez nauczycieli zachęcam Was do ćwiczeń fizycznych i wietrzenia pomieszczeń. Dajcie o swoje zdrowie , odżywiajcie się prawidłowo by wrócić w dobrej kondycji do szkoły i na treningi .
Proponowane ćwiczenia wykonujcie zawsze po rozgrzewce i w bezpiecznych warunkach. W razie pytań zapraszam do kontaktu e- dziennik , Messenger, Whats App lub FB


Facebook