Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat ZSOiS
sekretariat@zsois.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Nauka z domu – materiały dla klasy

Od dnia 25.03. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych pracują wg planu lekcji proponowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (ewentualne modyfikacje w zakresie treści, nauczyciele będą przekazywać dotąd przyjętym sposobem komunikacji: e-dziennik, poczta elektroniczna, inne komunikatory). W zakładce „nauka w domu” pojawią się przedmioty, które nie są ujęte w planie ministerstwa oraz te które klasa realizowała w II półroczu np. plastyka, muzyka.
Link poniżej.

https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje

 

Lista materiałów nauczycieli ZSOiS

Wybierz nazwisko, aby zobaczyć materiały nauczyciela. Jeśli nazwiska nie ma na liście, skontaktuj się z nim bezpośrednio przez e-dziennik

Berlikowska Zofia
Bobyk Dorota
Brandyk Katazyna
Brodzik Przemysław
Budziak Monika
Chodorowska Joanna
Cielma Artur
Czapla Kamil
Czerniak Paweł
Dobek Krzysztof
Dworak Kacper
Dzieciątkowska Magdalena
Figiel Anna
Figiel Anna
Filipowski Krzysztof
Gandecki Jacek
Gawrońska Lidia
Gniazdowska Aneta
Górecki Maciej
Grzelczyk Michał
Grzeszczuk P
Hamrol Anna
Hes Bartlomiej
Iryszek Agata
Jakubaszek Beata
Jakubaszek Cezary
Janas Karolina
Jankowski Stanisław
Jareniowska Katarzyna
Jasiczek Natalia
Jerzak Irena
Jurkowska Roksana
Kałymon Ewa
Kendra Małgorzata
Kędziora Mirosław
Kłos Andrzej
Knap Łukasz
Konaszewska Beata
Konopacki Kamil
Korcz Maja
Kordyjalik Dorota
Kowalska Natalia
Krysiak Renata
Kuczer Aleksandra
Kwolek Katarzyna
Landyszowski Sławomir
Lazaruk Natalia
Makowska Joanna
Malinowska Magdalena
Małecka Agnieszka
Małmyga Elżbieta
Maruszewska Katarzyna
Melańczuk-Oleszak Agnieszka
Mistygacz Izabela
Monczak Dorota
Mrozicki Waldemar
Onufrowicz Bogusław
Paluch Agata
Paluch Tomasz
Pawłowski Andrzej
Polewski Dariusz
Połczyńska Anna
Poręba Marta
Pośpiech Renata
Przygrodzka Ania
Reguła Barbara
Ristok Katarzyna
Rubiś Tomasz
Rzeźniczak Anna
Sajnóg Kamil
Sękowska Halina
Siemiński Bartosz
Sławny Maciej
Sobolewska Agnieszka
Sobów Anna
Sochaczewska Ewa
Staszczuk Paweł
Stefanowicz Beata
Sternal Elżbieta
Szaciłło Kacper
Szczepańska-Chkhaberidze Fabiana
Szelecki Mariusz
Szkudlarska Joanna
Szliter Sławomir
Szymańska Danuta
Ślemp Paulina
Taracka Marta
Toporowicz Marek
Tymińska Anna
Wabno Dorota
Walczak Jerzy
Walczak Małgorzata
Walczak Radosław
Walczak Kasia
Walicki Maciej
Wiechno Ewa
Wieczorek Joanna
Wieczorek Magdalena
Wilczyńska Justyna
Wilk Liliana
Winiarska Karolina
Zajączkowska Małgorzata
Zarzeczny Zbigniew
Zatorska Katarzyna
Zbróg Dariusz
Zych Rafał
Żak Katarzyna
Żurowski Mariusz

Powrót

 

Facebook