Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat ZSOiS
sekretariat@zsois.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Stypendia sportowe dla uczniów ZSOiS

Stypendia sportowe dla uczniów ZSOiS

W dniu 13 lutego 2017 podczas posiedzenia Komisji Stypendialnej w sprawie przyznania stypendiów sportowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze komisja wraz  z radnym PO Marcinem  Pabierowskim  przyznała stypendia wyróżniającym się sportowcom szkoły.

Uroczyste wręczenie stypendiów odbędzie się podczas tegorocznego Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca ZSOiS.

Lp. Imię i Nazwisko         Osiągnięcia
1. Łukasz Popławski 1m MPJ druż.                                                               2DL
2. Maciej Wyskiel 1m MPJ ind. i druż.                                                     3AG
3. Maja Złoczewska 3m GPP+KNJ+3m OOM                                            2AG
4. Krystyna Kleszcz 1m MPJ druż.+1m GPP+KNJ+medale OOM          2DL
5. Claudia Prautzsch 1m MPJ druż.+3m MPJ synch.                                  3DL
6. Zuzanna Seklecka 2m GPP+KNJ+MEJ+1m OOM                                 2AG
7. Cyryl Kwiatkowski 3m Puchar Świata Sen.+1m GPP                               2DL
8. Adrian Krupa 3m MPJ ind.+1m MPJ druż.                                      1DL
9. Alicja Ogrodnik 1m MPJ druż.                                                               1DL
10. Patryk Sakowski 2m ME+1m MP+2x2m MP                                       3DL
11. Michał Zgaiński 2m MP+5m MP+KNJ                                                3DL
12. Jakub Kruk 1m MPMł+2,3m MMMł                                             3AG
13. Łukasz Wachowiak 1m MP debel+druż,  IXm  MŚ ind.                           1DL
14. Grzegorz Felkel 1m MP debel+ 2m MP druż.                                      3DL
15. Patryk Banaszak MEJ+5m OOM ind.+4m OOM mix                          1DL
16. Katarzyna Ligęza 2m OOM ind.                                                                 1DL
17. Natalia Dominiak 9m MŚMł ind,5m sztaf.+3m ME mix+1m MPSen. Mix                                                                                                 3DL

16m MŚJ ind.,4m mix+7m MEJ+1m MPJ ind.

18. Filip Siorek 3m MPJ mix,8m MPind.                                                                                                                                                     3DL
19. Aleksandra Sobolewska 5m MŚMł sztaf., 23m ind.+4m MEMł sztaf,19m ind.                                                                                                 2DL

4m MP Sen ind.+3m MP ind

20. Igor Powroźnik 3m MEJ+2m OOM ind.                                               1DL
21. Damian Wierzowiecki 2m MEJ kumite                                                              1CG
22. Oliwia Moryson 3m MEJ kumite                                                              1CG
23. Kamil Mrozowski 1m MEJ                                                                             1DL
24. Filip Beberok 3m MPJ sztaf.                                                                   1DL
25. Michał Miciul 3m MPJ ind.,sztaf+8m MP Sen+KNJ                        2DL
26. Maja Piotrowicz 3m MPJ+MEŚrod.+KNJ                                               2AG
27. Dawid Gotszling 2x2m MPJ+3m MPJ                                                      3AG
28. Julia Koluch 2x1m MPJ+4x2m MPJ, MEJ+KNJ                        1DL
29. Jakub Taradyś 3m,4m MPJ sztaf.                                                           1DL
30. Aleksandra Kramer 2m, 3m MPJ ind.                                                          2AG
31. Miłosz Góreńczyk Finalista MP U14 i U16+KN+uczestnik turnieju                                                                                                           3AG

,, Nadziei Olimpijskich??

32. Konrad Szymański Finalista MP U14+KN+uczestnik EYBL                                                                                                                           2CG

(European Jouth Basketball League)

GRATULUJEMY!

Zapraszamy również na:    http://zielonagora.wyborcza.pl/zielonagora/7,35182,21390154,radny-pabierowski-funduje-stypendia-z-miejskiej-kasy.html


Dodaj komentarz

Top
Facebook