Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat ZSOiS
sekretariat@zsois.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Wspaniały sukces siatkarzy i siatkarek na Turnieju w Niemczech w Lindow- 27.09.2018r.

Siatkarze i siatkarki ZSOiS, a także reprezentujący  UKS ,,Trzyna-stka” Zielona Góra brali udział w Turnieju w Niemczech i wrócili z I i III miejscem. W Turnieju brało udział 13 zespołów.   Chłopcy przeszli jak burza przez eliminacje i z pięcioma zwycięstwami zajęli w swojej grupie 1 miejsce. Dziewczętom też szło wspaniale i awansowały z je do półfinałów tylko z jedną porażką i pięcioma wygranymi. Mecze o miejsca trzecie i pierwsze były bardzo zacięte i skończyły się tieabrekami.   Dziewczęta w meczu o 3 miejsce pokonały zespół z Niemiec Evangelisches Gymnasium Neruppin 2:1. A chłopcy w podobnym stosunku wygrali z Strittmatter Gymnasium Gransee Manner 2:1(17,-19,12,).

Reprezentacja chłopców:

Wasita Michał, Jaroni Michał, Gomuła Patryk, erpiński Oskar, Gulczyński Igor, Stawiarski Kacper, Weymann Łukasz, Gałka Marek, Tykfer Mateusz, Wodarski Juliusz 

Reprezentacja dziewcząt:

Sara Ilnicka, Julka Straszkiewicz, Kinga Wójcik, Dorota Gotowska, Gabriela Kłysz, lara Hamrol, Olimpia Książek, Agata Brzozowska, Paulina Mendzelewska, Nikola Markiewicz

Trenerami grupy chłopców jest Dobek Krzysztof, a dziewcząt Paluch Tomasz.


Top
Facebook