Stanisława Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Sekretariat ZSOiS
sekretariat@zsois.zgora.pl
(68) 451 20 50
fax (68) 451 20 51

Przedstawiciele ZSOiS na zgrupowaniu Polskiego Związku Piłki Nożnej

Przedstawiciele ZSOiS na zgrupowaniu Polskiego Związku Piłki Nożnej

Ubiegło końca kolejne zgrupowanie Zimowej Akademii Młodych Orłów rocznika 2006. Przedstawicielami Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze byli Ziemowit Witczak – APMM Zielona Góra, natomiast w sztabie szkoleniowym znalazł się Trener w klasach piłkarskich – Bartosz Siemiński. Celem zgrupowania jest wyłonienie najzdolniejszych zawodników pod kątem przyszłej Reprezentacji Polski do lat 15. Dodatkowo zgrupowanie ma na celu wpleść w trening młodego piłkarza przygotowanie motoryczne i mentalne. W terminie od 09.02. – 16.02. odbyło się ponad 14 jednostek treningowych w których zawodnicy oprócz przygotowania motorycznego poznawali założenia gry w systemie 1-3-5-2 oraz dwa spotkania z treningu mentalnego. Najważniejszym aspektem były dwa dni gier selekcyjnych, w których zawodnicy realizują założenia z wcześniejszych treningów. Młodym piłkarzom życzymy kolejnego powołania na najbliższą Wiosenną Akademię Młodych Orłów, a kolejny krok to Reprezentacja Polski U-15.

Kilka zdjęć z ZAMO 2020, które odbyło się w Bydgoszczy.


Facebook